LACOBEL DO DRZWI

Tafla szkła nadaje niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu oraz nowoczesny wygląd. Kolorowy świat Lacobel można zastosować jako ciekawą i elegancką osłonę drzwi, szafy, garderoby, lodówki i inne. To rozwiązanie jest praktyczne oraz bardzo efektowne.

Drzwi pesówne w Lacobel

Lacobel zyskał szerokie grono zainteresowanych klientów. Uzyskać możemy interesujący efekt zdobiąc powierzchnie różnorodnym szkłem. Popularnym rozwiązaniem stało się wypełnianie szkłem Lacobel drzwi przesuwnych. Drzwi ozdobione w szkło stosowane są w szafach wnękowych. Oddzielić można takimi drzwami dwa sąsiadujące ze sobą pomieszczenia lub schoweki. Drzwi tradycyjne zajmują dużo miejsca zaś przesuwne to dziś wygoda i komfort. System przesuwnych drzwi składa się z rolek i prowadnic, zapewniając sprawne otwieranie i zamykanie. Drzwi przesuwne z wykorzystaniem tafli Lacobel są łatwe w montażu i przyjemne w użytkowaniu. Szkło z zastosowaniem kolorów można w łatwy sposób utrzymać w czystości. Często spotykane ślady brudu wystarczy przetrzeć płynem do czyszczenia szyb i wytrzeć do sucha. Odrobina płynu do mycia naczyń i woda wystarczą.Nie musisz się już obawiać, że podczs czyszczenia drzwi możesz je uszkodzić. Istotną zaletą Lacobel jest szeroki wybór odcieni. Wyróżniająca się kolorami tęczy paleta barw pozwala Klientom wybrać odpowiedni kolor odpowiadający potrzebom i upodobaniom.

Drzwi lodówki w Lacobel

Wykonanie w Lacobel drzwi lodówki ze szkła to innowacyjne rozwiązanie, podążające za nowymi trendami. Teraz kuchnia może być urządzona w jednym kolorze. Goście nawet nie zorientują się gdzie został ukryty sprzęt kuchenny. Bogata gama kolorystyczna Lacobel umożliwia dobranie koloru szkła lakierowanego do wyposażenia kuchni. Wzornik RAL pozwala idealnie dobrać odcień szkła do mebli. Lodówka mogąc zyskać niespotykany wygląd i współgra z aranżacją wnętrza. Zaprojektowane tradycyjnie czy nowocześnie zawsze może wyglądać nietypowo i zaskakująco.

Szkło z którego wytwarzane są drzwi charakteryzuje się niskim współczynnikiem rozszerzalności termicznej i niską absorpcją promieniowania. Ma wysoką temperaturę mięknienia (ok. 1400°C), co podwyższa koszty jego wytwarzania. Drzwi artystyczne ozdobne nadające piękna w każdym domu, biurze czy restauracji.