WYKOŃCZENIA

Firma Szklane Idee oferuje swoim klientom kompleksowe wykończenia wnętrz. Naszą pasją od wielu lat jest projektowanie i aranżacja wnętrz. Firma zrodziła się w ramach zapotrzebowania na nowoczesne rozwiązania i wymagania klientów w dziedzinie budownictwa lądowego.

Do każdego projektu podchodzimy z bardzo dużą solidnością oraz precyzją. Pasja nowoczesności i estetyki sprawiła, że założyciele firmy podjęli ryzyko wprowadzenia wykończeń mieszkań i domów w wyposażenie wszystkiego ze szkła. W naszym zespole zgromadziliśmy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Projektują u nas tylko dyplomowani architekci, którzy ukończyli renomowane uczelnie. Zaufali nam najwięksi deweloperzy w Polsce a także Europie.
Wykonaliśmy kilka lokali pokazowych i kilkadziesiąt realizacji indywidualnych. Nasza oferta jest skonstruowana w oparciu o to czego oczekują nasi klienci. Cały czas poszerzamy naszą ekspozycję.

Jesteśmy pierwszą firmą, która w całości zaproponowała tak kompleksowy zakres od projektu, poprzez pełna jego realizację. Wykończenie i wyposażenie realizujemy bez odsyłania Państwa do innych firm. Posiadamy największą z pośród firm zajmujących się wykończeniem ekspozycję szklanych ścian, oraz wykończeń frontów kuchennych, łazienek, przedpokoi oraz biur które wykonaliśmy w ramach wymagań naszych klientów.

Możecie Państwo dotknąć i zobaczyć zestawienie produktów, które będą was otaczały na co dzień. Architekci, którzy wykonają dla Państwa projekt w pełni nadzorują cały proces. Swoją pracę kończymy przekazując Państwu klucze do gotowego i pachnącego czystością mieszkania.

To co jest dla nas najważniejsze?

Dbamy o to, żeby każda nasza realizacja była dla każdego Klienta jak najbardziej funkcjonalna. Każdy przyszły użytkownik powinien po naszym wykonaniu być w pełni usatysfakcjonowany. Od podpisania umowy do odbioru wysprzątanego mieszkania to my zajmujemy się wszystkim – projektem lub aranżacją, nadzorem i pracami wykończeniowymi. Przekonaj się, jakie to wygodne.

Współpracujemy z największymi producentami asortymentu wykończenia i wyposażenia wnętrz. Przekłada się to na jakość i szybkość naszych realizacji. Bierzemy pod uwagę niezawodność produktów i serwis reklamacyjny. Oferujemy szereg autorskich rozwiązań.