OPTIWHITE BALUSTRADY

Szklane balustrady Optiwhite to bardzo ciekawe rozwiązanie. Szkło idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz domów i firm. Balustrady wykonane ze zwykłego szkła zapewniają widoczność po obu stronach konstrukcji. Dostarcza maksymalny przepływ światła. Wykonanie balustrady ze szkła Optiwhite dostarczają niezwykłych doznań wzrokowych i estetycznych. Szkło Optiwhite jest pozbawione prawie całkowicie zielonego zabarwienia. Krystalicznie przeźroczysta tafla szkła jest przez to używana do wypełnienia balustrady szklanej przez co pięknie się prezentuje. To bardzo eleganckie rozwiązanie podnoszące prestiż danego wnętrza.

Balustrady są ostatnią fazą wykonanych schodów, tarasu oraz innej powierzchni otwartej, która ma być ogrodzona. Balustrady szklane Optiwhite stanowią niezwykły widok, element aranżacji wnętrz w nowoczesnych obiektach budowlanych które stwarzają bardzo wysoki komfort wnętrza, estetykę i przejrzystość.Uzyskujemy wrażenie lekkości takich konstrukcji ciągów dla pieszych. Wykonane antresole oraz innych powierzchnie użytkowe, sprawiają, że ten produkt został wbudowany w element nierozłączny w konstrukcji. Bardzo szeroka gama tych produktów ma zastosowanie w balustradach balkonowych, tarasowych, a także całej gamie potrzeb klienta. Optiwhite, balustrady wykonywane są w oparciu o konkretne potrzeby indywidualnego klienta. Od pomiaru do wykonania projektu wraz z montażem.

Optiwhite – co jeszcze ciekawego w balustradach
Charakter schodów ma znaczący wymiar którego decydujące zamknięcie przyjmuje forma balustrady. One to stanowią nie tylko zabezpieczenie, lecz przede wszystkim element dekoracyjny domu i ogrodu. Producenci ścigają się w rozwiązaniach,
w jaki sposób łączyć w sobie wygląd z praktycznością balustrad. Łączona stal nierdzewna z elementami plastiku lub szkła, przystosowane jest do nowoczesnych wnętrz. Kiedy mieszkamy w ładnym zadbanym domu, wszystko wydaje nam się bardziej
przyjazne.

Optiwhite – wjaki sposób zbudowana jest balustrada.

Praktyczny i ładny dom to dobre samopoczucie. Ten dom musi być również bezpieczny. Dziś każda balustrada składa to konstrukcja nośnych słupków i poręczy, jest też wypełnieniem wnętrza. Te wszystkie elementy mogą być wykonane z jednego materiału. Bardzo popularne jest również łączenie różnych materiałów, najczęściej metalu i szkła. Żeby balustrada była bezpieczna, musi zostać solidnie przytwierdzona do schodów. Stabilność zapewniają słupki nośne, do których mocuje się poręcz i wypełnienie balustrady. Słupki z metalu to najczęściej rury czy też profile o przekroju prostokątnym. Poręcze mają różną wielkość i kształt.

Optiwhite jest idealne jako wypełnienie balustrady szklanej?

Charakter i wygląd balustrady i co za tym idzie o jakość schodów to ma wpływ na całe wnętrze, które decyduje poprzez wypełnienie balustrady. Szklana balustrada jest wypełnieniem Optiwhite. Nie przesłania ani sylwetce schodów, ani wystrojowi pomieszczenia. Jeżeli zastosujemy szkło Optiwhite, które jest idealnie przeźroczyste a balustrada będzie pozbawiona konstrukcji nośnej to szkło jest wtedy przymocowane bezpośrednio do stopni i poręczy. Balustrada szklana Optiwhite jest prawie, że niewidoczna.