LACOBEL

Łatwy montarz i utrzymanie szkła Lacobel

Co cechuje Szkło lakierowane? A. łatwość montażu i utrzymaniajej czystości, dzięki walorom funkcjonalnym i estetycznym zyskuje dużą popularność grupy użytkowników. B. tafle szkła Lacobel są montowane w taki sposób, aby warstwa lakieru była zabezpieczona, tz., szklaną powłoką na zewnątrz. To chroni szkło przed porysowaniem. Lacobel sprawdza się doskonale na powierzchniach narażonych na wysokie zabrudzenia, działanie tłuszczu i wody. Jdnokolorowe szklane tafle pozwalają łatwo usunąć codzienne zabrudzania, bez potrzeby długotrwałego czyszczenia między innymi fug lub ich wymiany.

Lakierowane szkło jest bezpieczne i estetyczne

Lakier stosowany do pokrycia szkła Lacobel jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Nie zawiera w sobie metali ciężkich. Szkło dostępne jest w wersji bezpiecznej „SAFE”, co zapewnia ochronę przed wilgocią i zadrapaniem. Warstwa polipropylenu chroni przed rozpryśnięciem szkła w przypadku rozbicia tafli na drobne kawałki.

Lacobel to atrakcyjna aranżacja wnętrz

Szkło lakierowane Lacobel ma szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Nadaje się idealnie jako dodatek do szaf, mebli, stolików i innych elementów mieszkania. Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, w łazienkach, a także przedpokojach czy też poczekalniach. Podłogi to też nie często spotykany element naszych pomieszczeń, które wykonane są z kolorowego szkła lecz zyskują coraz większą popularność.

Lacobel w swojej uniwersalności komponuje się z róznymi materiałami np. drewno czy stal. Wysoki połysk tafli rozświetla wnętrze i nadaje im elegancji. Szkło lakierowane migoce kolorami tęczy, dzięki czemu umożliwia nam wybór pożądanej barwy i dopasowanie jej do pomieszczenia. Lacobel to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny wśród architektów i projektantów. Jest idealny do zastosowań we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych.

Jego nowoczesny wygląd jest znormalizowany i sprawia iż spełnia wymogom najnowszym trendom na całym świecie.

Poniżej kilka przykładów z naszych wykonanych prac:

l007l006l005l004l003
l002l001l000