LACOBEL W ŁAZIENCE

Lacobel w łazience – szkło hartowane, matowe i nie tylko….

Lacobel w łazience to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort i estetykę. Jeżeli masz ochotę zmienić łazienkę i pożegnać się z tradycyjnymi kafelkami stwórz w łazience komfortową oazę relaksu? Oryginalne wnętrza i nowoczesne formy, Lacobel są idealnym i praktycznym rozwiązaniem. Zaprojektować swoje własne domowe zaplecze SPA w ciepłych, jednolitych odcieniach i kontrastowych pozwolą zebrać potrzebną energię i siłę do wzmocnienia naszego ciała i duszy.

Lacobel i antybakteryjna ochrona

Nie jednokrotnie na ścianach łazienek stosuje się szkło Lacobel w bezpiecznej wersji „SAFE”. Warstwa polipropylenu zabezpiecza szkło przed porysowaniem oraz chroni przed wilgocią, której w pomieszczeniu takim jak łazienka nie sposób uniknąć. Lacobel mając wybór wielu kolorów zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią i nie koniecznie musi być zastosowana folia na jej powierzchni. W przeciwieństwie do popularnych kafelków, szkło Lacobel jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W tradycyjnej glazurze spoiny są zagrożone zbierającemu się gromadzonych osadem i brudem. Szklana powierzchnia jest pozbawiona zakamarków i przez to nie zagnieżdżają sie zanieczyszczenia. Czystość ogranicza się jedynie do użycia płynu do czyszczenia szyb i wytarcia tafli do sucha. Zapewniając sobie skuteczniejszą ochronę istnieje możliwość pokrycia szkła specjalną powłoką antybakteryjną, która zabezpiecza w pełni powierzchnię tafli przed rozwojem bakterii.

Kontrast i dopasowanie

Projektanci dziś nie narzucają konkretnego stylu urządzania łazienki. Jednak bardzo ceniony jest indywidualizm. Praktycznie wszystko jest dozwolone. Szkło Lacobel zapewnia atrakcyjny niespotykani efekt i nietuzinkowy.Umożliwia zabawę kolorami. Paleta barw jest tak szeroka, że bez problemu każdy z nas wybierze dla siebie właściwy odcień. Można dopasować jeden kolor przewodni, albo zastosować kontrastowe wariacje barw.