LACOBEL KOLOR

Lacobel kolor do innych zastosowań

Lacobel kolor to szkło kolorowe. Nadaje wnętrzom poprzez odbicie światła powiększenie przestrzeni i tworzy magiczną perspektywę. Paleta kolorów Lacobel umożliwia optymalnie dobranie barwy do charakteru wnętrza oraz z uwzględnieniem indywidualnego gustu. Wśród Klientów cieszy popularnością kolor eleganckiej czerni i intensywnej czerwieni a także tradycyjnie neutralna, czysta biel.

Lacobel – szkło czarne

Coraz częściej i śmielej wybierane jest szkło czarne do wnętrz komercyjnych i prywatnych. Określane jest mianem elegancji oraz nowoczesną formą naszych wnętrz. Uzyskujemy przez to atmosferę wyrafinowania i tajemniczości. Nadaje się do pokrycia ścian wewnętrznych i można je zastosować w sytuacjach takich jak zabudowa szafek kuchennych, dodatek do drzwi przesuwnych lub otwieranych tradycyjnie. Nieskazitelnie i nowocześnie sprawdza się w roli szklanej podłogi oraz w formie szklanego ekranu. Czarne szkło doskonale kontrastuje z delikatniejszymi kolorami, przykuwa wzrok i ożywia wnętrze. Doskonale prezentuje się w połączeniu z czerwonymi dodatkami na tle białej ściany. Czerń jest praktyczna i współgra ze wszystkimi barwami, to też śmiało można powiedzieć, że czarne szkło odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Kompozycje kolorów dają wiele możliwości, wystarczy odrobina fantazji, i możemy uzyskać niepowtarzalny efekt.

Lacobel – szkło czerwone

Ten kolor szkła jest najchętniej wybierane do wnętrz prywatnych. W komercyjnych projektach ten kolor także znajduje szerokie zastosowanie. Odmiana trzech kolorów – czerni, czerwieni i bieli Lacobel, to oferta skierowana do osób odważnych, które nie boją się eksperymentować z barwami. Lacobel koloru czerwonego nadaje się do pomieszczeń kuchennych, łazienek, przedpokoi, poczekalni ale i także pokoi gościnnych. Jest ozdobą nowoczesnych wnętrz. Świetnie wygląda w połączeniu z czarnym szkłem. Stosując samodzielnie kolory można komponować według własnego uznania. Czerwone szkło Lacobel występuje w trzech kontrastach kolorystycznych:

1. Klasyczny odcień
2. Ciemny odcień
3. Świecący odcień

W klasycznym odcieniu Lacobelu jest kolorem podstawowym i należy do barwy ciepłej. Czerwień to kolor życia, jest widoczna i pobudzająca, ona nadaje charakter wnętrzu. Czerwień intensywna to głębia, optycznie zmniejsza pomieszczenie, jest silnym kolorem i działa na całą przestrzeń. To idealny kolor który najlepiej zastosować w przedpokoju lub holu. Nie powinien być stosowany w pomieszczeniach, w których wymagana jest koncentracja. Łącząc czerwone barwy z połyskiem szkła zwiększa to doznania estetyczne. Czerwień pobudza w nas apetyt, warto go zatem stosować w kuchni lub jadalni. Jaśniejsze tonacje czerwieni nadają pomieszczeniu ciepła. Sprawdzą się także w sypialni. Dobrze się w nich mieszka.